Epilace

Laserová epilace chloupků pomocí špičkového přístroje Lasermach PRO s 3D Triple hlavicí pro bezbolestné ošetření a trvalý výsledek.

Udržování dokonale hladké pokožky je časově náročné a obtěžující. Chloupky po běžném holení nebo voskování mají tendenci zarůstat a při častém opakování trpí také kůže, která může být podrážděná a vysušená. Laserová epilace nabízí trvalé a zcela bezbolestné řešení, jak se chloupků zbavit jednou provždy.

Paprsek laseru proniká až do nejhlubší části vlasového folikulu, který cíleně naruší a zamezí tak trvale jeho růstu. Zároveň předchází poranění okolní tkáně.

Lasermach PRO je jediným laserem v České republice, který v sobě má 3 vlnové délky (755nm - 808nm - 1064nm). Díky této technologii je schopný zajistit bezpečný a trvalý efekt všem typům pleti i růstové hustoty ochlupení. Vysoký výkon a krátká doba pulzu vedou k rychlejšímu ošetření. Jedná se o první opravdu bezbolestné a trvalé laserové odstranění chloupků.

Ošetření s laserem Lasermach PRO zabere oproti běžným laserům jen polovinu času. Epilace nohou je hotová do 20 min, mužská záda do 15 min apod.

Laserová epilace probíhá v cyklech a pro dosažení trvalého odstranění chloupků je nutné ošetření opakovat. Rozsah návštěv je individuální a stanoví ho zdravotník při úvodní konzultaci.

Všechny laserové zákroky zatím připravujeme a v tuto chvíli není možné se na ně objednat. Sledujte prosím náš web a sociální sítě, kde o jejich otevření budeme informovat.

Sídlo
Jak se k nám dostanete?

Kliniku MAPO care najdete
v budově Lighthouse Towers
v Praze–Holešovicích

Autem do ulice Jankovcova
s možností parkování za budovou Lighthouse Towers

Tramvají linkou 1, 6, 14 a 25 – zastávka Maniny

Metrem – v blízkosti kliniky se nacházejí tři stanice metra: Palmovka (žlutá linka B), Vltavská (červená linka C) a Nádraží Holešovice červená linka C).
Od metra se svezte tramvají 1, 12 nebo 25.