Hollywood Carbon Peel

Radikální a zároveň šetrné ošetření pokožky pomocí prvotřídního zdravotnického laseru Q-Switched Infinity Pro.

Hollywood Carbon Peel se používá k hloubkovému čištění pleti, kterou dokáže viditelně omladit a zbavit nedokonalostí. Pomáhá s redukcí pigmentace, akné, žilek a jizviček, sjednocuje tón pleti, zmenšuje póry, zpevňuje a rozjasňuje pokožku.

Na obličej se nanese karbonová maska, která se následně teplem zapraví do pokožky. Poté se postupně odstraňuje laserovým paprskem. Díky pulznímu režimu, který proniká hluboko do kožních vrstev, je čištění důkladné a efektivní. Není nutná rekonvalescence ani anestetika, ihned po ošetření je možné vrátit se k běžným aktivitám.

Peeling se provádí špičkovým vysokovýkonným lékařským laserem Q-Switched Infinity Pro. Laser tohoto typu se nachází pouze na naší klinice. Kvalita přístroje mnohonásobně převyšuje běžné lasery určené k estetickým ošetřením, což zajišťuje dlouhotrvající výsledek a absolutní bezbolestnost. Vzhledem k tomu, že kosmetická studia nesmí používat vysokovýkonné lékařské Q-Switch lasery, je ošetření na naší klinice bezpečnější a účinnější.

Pro radikálnější výsledky doporučujeme ošetření v měsíčních intervalech opakovat. Vhodný postup sdělí zdravotník dle typu pleti.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a lze jej provádět kdykoli během roku. Pokožka by však neměla být čerstvě opálená.

Všechny laserové zákroky zatím připravujeme a v tuto chvíli není možné se na ně objednat. Sledujte prosím náš web a sociální sítě, kde o jejich otevření budeme informovat.

Sídlo
Jak se k nám dostanete?

Kliniku MAPO care najdete
v budově Lighthouse Towers
v Praze–Holešovicích

Autem do ulice Jankovcova
s možností parkování za budovou Lighthouse Towers

Tramvají linkou 1, 6, 14 a 25 – zastávka Maniny

Metrem – v blízkosti kliniky se nacházejí tři stanice metra: Palmovka (žlutá linka B), Vltavská (červená linka C) a Nádraží Holešovice červená linka C).
Od metra se svezte tramvají 1, 12 nebo 25.