Laserová epilace. Pro krásu už nemusíte trpět

Netrapte se s pravidelnou depilací. Zkuste laserovou epilaci!

Skoncujte s podrážděnou pokožkou a zarůstajícími chloupky

Časté holení a depilace mívají nepříznivý vliv na pokožku. Kůže je suchá a podrážděná, objevují se červené flíčky, chloupky se obtížně dostávají skrz kožní vrstvu a zarůstají. Jejich odstraňování je proto komplikované, zdlouhavé a nikdy ne stoprocentní. Tyto problémy nemizí a pokožka se opakovaně narušuje. Po trvalé laserové epilaci už vás žádné holení ani jiný způsob depilace nečeká.

Depilace odstraňuje jen viditelné, epilace jde pod povrch

Zatímco depilace odstraňuje pouze tu část, která je viditelná na povrchu pokožky, epilace odstraňuje chloupky včetně kořínků. Tuto výhodu ocení zejména lidé s tmavými chloupky, protože právě kořínky tmavých chloupků zůstávají po depilaci stále viditelné.

Laserová epilace = bez chloupků už napořád

Nejefektivnější metodou epilace je epilace pomocí nového 3D laseru. Laserové paprsky pronikají do nejhlubší části vlasového folikulu, který naruší a zamezí tak novému růstu. Zároveň také předchází poranění okolní tkáně. Výsledkem je trvale hladká a zdravá pokožka.

První skutečně bezbolestná epilace

U nás v MAPO care pro vás připravujeme epilační ošetření pomocí lékařského laseru Lasermach PRO. Jako jediný laser v České republice má v sobě 3 vlnové délky, které zajišťují bezpečný a trvalý efekt pro všechny typy pleti i růstové hustoty chloupků. Odstranění je díky vysokému výkonu a krátké době pulzu velmi rychlé a zároveň bezbolestné. Jedná se o první zcela bezbolestnou a trvalou laserovou epilaci.

O spuštění tohoto ošetření budeme už brzy informovat na našem webu a sociálních sítích. Sledujte nás a zarezervujte si svůj termín.

Sídlo
Jak se k nám dostanete?

Kliniku MAPO care najdete
v budově Lighthouse Towers
v Praze–Holešovicích

Autem do ulice Jankovcova
s možností parkování za budovou Lighthouse Towers

Tramvají linkou 1, 6, 14 a 25 – zastávka Maniny

Metrem – v blízkosti kliniky se nacházejí tři stanice metra: Palmovka (žlutá linka B), Vltavská (červená linka C) a Nádraží Holešovice červená linka C).
Od metra se svezte tramvají 1, 12 nebo 25.