Odstranění tetování

Odstranění tetování a permanentního make-upu pomocí prvotřídního zdravotnického laseru Q-Switched Infinity Pro.

K odstranění tetování můžete přistoupit, pokud se vám tetování již nelíbí nebo nemá kvalitní zpracování, omezuje vás v pracovním nebo osobním životě apod. Důvody pro odstranění jsou čistě subjektivní a zároveň všechny relevantní.

Laser Q-Switched Infinity Pro umožňuje odstranění všech druhů tetování, včetně barevného a velkoplošného.

Odstranění tetování se u nás provádí špičkovým lékařským laserem Q-Switched Infinity Pro, který je v České republice pouze na naší klinice. Kvalita přístroje mnohonásobně převyšuje běžné lasery určené k estetickým zákrokům, což zajišťuje ten nejlepší výsledek. Vzhledem k tomu, že kosmetická studia nesmí používat vysokovýkonné lékařské Q-Switch lasery, je ošetření na naší klinice bezpečnější a účinnější. Ošetřením nekvalitními a slabými lasery pacient riskuje např. zjizvení kůže.

Časová náročnost se odvíjí od velikosti a zpracování tetování. Přesnější časový rozsah sdělí zdravotník při vstupní konzultaci.

Nabízíme nadstandardní službu lokálního znecitlivění pokožky, při kterém je proces odstraňování zcela bezbolestný.

Všechny laserové zákroky zatím připravujeme a v tuto chvíli není možné se na ně objednat. Sledujte prosím náš web a sociální sítě, kde o jejich otevření budeme informovat.

Sídlo
Jak se k nám dostanete?

Kliniku MAPO care najdete
v budově Lighthouse Towers
v Praze–Holešovicích

Autem do ulice Jankovcova
s možností parkování za budovou Lighthouse Towers

Tramvají linkou 1, 6, 14 a 25 – zastávka Maniny

Metrem – v blízkosti kliniky se nacházejí tři stanice metra: Palmovka (žlutá linka B), Vltavská (červená linka C) a Nádraží Holešovice červená linka C).
Od metra se svezte tramvají 1, 12 nebo 25.