Odstranění znamének

Bezpečné odstranění nechtěných znamének na těle pomocí prémiového CO2 laseru MUSA.

K odstranění znamének vedou jak estetické, tak zdravotní důvody. Každému neobvyklému výrůstku na těle by se měla věnovat pozornost a měl by být posouzen lékařem. Náš tým v MAPO care je na všechny druhy znamének připravený.

Ošetření se provádí prémiovým CO2 laserem MUSA. Jedná se o vysokovýkonný laser se stabilním pulsem a variabilní účinností používaný k odstranění znamének. Pro své benefity patří v estetické a gynekologické medicíně k nejvyužívanějším laserům bez vedlejších rizik.

Laserové odstranění je rychlý a bezpečný způsob, jak se znamének zbavit. Odstranění CO2 laserem nedochází k poškození okolní kožní tkáně. CO2 laser MUSA snižuje krvácivost a tím i zatížení organismu. Ihned po ošetření je možné vrátit se zpět do běžného života.

Všechny laserové zákroky zatím připravujeme a v tuto chvíli není možné se na ně objednat. Sledujte prosím náš web a sociální sítě, kde o jejich otevření budeme informovat.

Sídlo
Jak se k nám dostanete?

Kliniku MAPO care najdete
v budově Lighthouse Towers
v Praze–Holešovicích

Autem do ulice Jankovcova
s možností parkování za budovou Lighthouse Towers

Tramvají linkou 1, 6, 14 a 25 – zastávka Maniny

Metrem – v blízkosti kliniky se nacházejí tři stanice metra: Palmovka (žlutá linka B), Vltavská (červená linka C) a Nádraží Holešovice červená linka C).
Od metra se svezte tramvají 1, 12 nebo 25.