O nás

MAPO care je pražská klinika s nadstandardní péčí pro děti a dospělé. Ambulance s pěti odděleními poskytuje základní i specializované zdravotní ošetření špičkovými profesionály z oboru. Díky uzavřeným smlouvám s tuzemskými pojišťovnami nabízíme pacientům odborné vyšetření a komplexní diagnostiku kompletně bez poplatků.

Předností naší kliniky je specializovaná ambulance pediatrie, která se věnuje péči o děti a mladistvé. Vyškolení profesionálové poskytují preventivní a léčebná ošetření pro pacienty do 18 let. Samozřejmostí jsou pravidelné preventivní prohlídky a řešení akutních i chronických obtíží. Kromě pediatrie u nás naleznete také oddělení neurologie, alergologie a imunologie, dětské kardiologie a dermatologie pro děti i dospělé.

Klinika se nachází v budově Lighthouse Towers v pražských Holešovicích. Kromě krásného výhledu na Prahu se prostory pyšní také moderním designem a tím nejlepším vybavením ambulancí. Během čekání se pacienti zabaví díky Wi-Fi připojení pro hosty nebo společně s dětmi v prostorném dětském koutku.

Proč právě k nám?

  • Přijímáme pacienty se zdravotním pojištěním
  • Okamžité objednání na přesný čas bez čekání
  • Moderní prostory a přátelská atmosféra
  • Nabíráme nové pacienty
  • Komplexní péče pod jednou střechou
  • Nabízíme nejlepší péči od špičkových profesionálů
  • MAPO lékárna v přízemí budovy

Ambulance je součástí skupiny MAPO Group a.s., která se od svého vzniku v roce 2014 stala významným poskytovatelem služeb v oblasti zdravotnictví. MAPO Group představuje skupinu společností, které působí na poli zdravotnictví, investic a moderních technologií. Jako významný poskytovatel zdravotní péče a služeb nabízí jasnou vizi moderního zdravotnictví.

Součástí skupiny je společnost MAPO ambulance. Síť specializovaných ambulancí se zaměřuje na chirurgické, ortopedické, gynekologické a dětské pacienty. Těm nabízíme komplexní péči s individuálním přístupem.

Mezi úspěšné společnosti skupiny patří MAPO medical, fertimed, MAPO plasma, MAPO lékárna a spousta dalších. Více o skupině MAPO Group a.s. se dozvíte tady: mapogroup.cz

Sídlo
Jak se k nám dostanete?

Kliniku MAPO care najdete
v budově Lighthouse Towers
v Praze–Holešovicích

Autem do ulice Jankovcova
s možností parkování za budovou Lighthouse Towers

Tramvají linkou 1, 6, 14 a 25 – zastávka Maniny

Metrem – v blízkosti kliniky se nacházejí tři stanice metra: Palmovka (žlutá linka B), Vltavská (červená linka C) a Nádraží Holešovice červená linka C).
Od metra se svezte tramvají 1, 12 nebo 25.