Aktuality

Laserová epilace. Pro krásu už nemusíte trpět

Netrapte se s pravidelnou depilací, a zbavte se jednou pro vždy podráždění na pokožce a zarůstajících chloupků. Zkuste laserovou epilaci!

více info

Dětská obezita na vzestupu: Jak upravit jídelníček a nastavit pravidelný režim?

Domácí izolace, nedostatek pohybu a zajídání stresu a nudy jídlem. V České republice přibývá dětí s nadváhou a obezitou raketovým tempem. Jak můžete dětem boj s nezdravým životním stylem ulehčit?

více info

Onemocnění štítné žlázy u dětí. Jaké má projevy a jak se léčí?

Potíže se štítnou žlázou se projevují poruchou růstu, opožděným vývojem nebo třeba poruchou puberty. Velmi důležitá je proto včasná diagnóza. Jak je odhalit?

více info

Komplexní péče o vaše děti pod jednou střechou, bez čekání a hrazená pojišťovnou!

Dětská neurologie, kardiologie, alergologie a imunologie, pediatrie a dermatologie. V nově otevřené klinice MAPO care najdete profesionální komplexní péči o zdraví vašich dětí.

více info

Alergie se může projevit i u kojenců. Je potřeba ji včas odhalit

Alergie se může projevit kdykoliv a nevyhýbá se ani dětem. Pyly, plísně, srst zvířat, potraviny nebo hmyzí bodnutí jsou běžnou součástí našeho okolí. Zdravý člověk zvládne kontakt s těmito látkami bez úhony.

více info

Návrat do lavic. Pět tipů, jak posílit imunitu dětí!

Léto se blíží ke konci a s prvním zářím se děti vrátí do školek a škol. Dětské kolektivy i změna režimu můžeme být náporem pro jejich organismus. Přečtěte si pět tipů, jak posílit jejich imunitu.

více info
Sídlo
Jak se k nám dostanete?

Kliniku MAPO care najdete
v budově Lighthouse Towers
v Praze–Holešovicích

Autem do ulice Jankovcova
s možností parkování za budovou Lighthouse Towers

Tramvají linkou 1, 6, 14 a 25 – zastávka Maniny

Metrem – v blízkosti kliniky se nacházejí tři stanice metra: Palmovka (žlutá linka B), Vltavská (červená linka C) a Nádraží Holešovice červená linka C).
Od metra se svezte tramvají 1, 12 nebo 25.