Aktuality

PLDD POSUDKY

Jejich vydávání se řídí zákonem č.373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách.

více info

Evropský den melanomu

Nepodceňujte prevenci a zarezervujte si termín kontroly znamének! Dermatologická ambulance si pro vás v rámci Evropského dne melanomu připravila termíny bezplatné kontroly.

více info

Nové telefonické spojení Ordinace Bechyňova

Vážení pacienti, rádi bychom vás informovali, že nově můžete kontaktovat Ordinaci Bechyňova i přes mobilní telefon 724 891 141 ( preferujeme formou SMS).

více info

Ordinační hodiny

Vážení pacienti, rádi bychom vás informovali, že v týdnu od 14.8. do 19.8. bude ordinace pro děti a dorost ordinovat pouze ve středu 16.8.

více info

Změna ordinačních hodin

Vážení pacienti, dovolujeme si oznámit, že MUDr. Júlia Miklošová bude od 3.7. do 14.7. čerpat řádnou dovolenou. Ordinace pediatrie bude z toho důvodu uzavřena. Můžete využít zastupující pracoviště na ulici Bechyňova, a to po předchozí telefonické konzultaci. Děkujeme za pochopení

více info

Změna ordinačních hodin

Vážení pacienti, rádi bychom vás informovali o změně ordinačních hodin na alergologii a imunologii. Nová ordinační doba bude od pondělí do středy od 7:00 do 17:30.

více info

Smlouva VZP

Rádi bychom vás informovali, že v rámci dětské kardiologie jsme uzavřeli smlouvu se zdravotní pojišťovnou VZP. Všichni pacienti registrovaní u této pojišťovny tak nyní mohou využít péči hrazenou z veřejného zdravotního pojištění.

více info

Otevíráme novou ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost

Na našem pracovišti jsme pro vás nově otevřeli ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Objednávat se můžete na tomto webu nebo telefonicky na číslech +420 226 238 080 a +420 736 183 359

více info

Ordinace MUDr. Petry Vysloužilové v provozu

Paní doktorka MUDr. Petra Vysloužilová opět v ordinaci na adrese Bechyňova 3, Praha 6, 2. patro, č. dveří 437.

více info

Rozhovor s naším dětským kardiologem

Garantem dětské kardiologie na klinice MAPO care je MUDr. Jiří Houda, Ph.D., který nám poskytl zajímavý rozhovor.

více info

Rozšiřujeme náš pracovní tým!

Do naší kliniky MAPO care v pražských Holešovicích hledáme lékaře do specializovaných pracovišť.

více info

PF 2022

Vážení klienti, za celý tým MAPO Group Vám přejeme krásný sváteční čas, dostatek odpočinku a pevné zdraví. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další společné chvíle v roce 2022.

více info

Nemocné dítě: kdy léčit doma a kdy vyhledat odborníka?

Přečtěte si, kdy a jak léčit horečku a kašel doma a přitom neohrozit zdraví dítěte.

více info

5 tipů pro zdravé Vánoce s dětmi

Přečtěte si 5 tipů pro zdravější a aktivní svátky, které budou bavit děti i vás. Prožijte Vánoce bez hor sladkostí a naplno.

více info

Alergie na chlad u dětí. Jak ji rozeznat od nachlazení?

Čemu věnovat pozornost, když projevy rýmy a nachlazení neustupují? Příznaky alergie na chlad totiž bývají velmi podobné.

více info

Jak dítě chránit před podzimní virózou?

Pestrá strava, dostatek spánku a přiměřené otužování – to je základní prevence bakteriálních infekcí a sezónních viróz. Jak dětský organismus na podzim ještě více podpořit? Přečtěte si naše tipy.

více info

Laserová epilace. Pro krásu už nemusíte trpět

Netrapte se s pravidelnou depilací, a zbavte se jednou pro vždy podráždění na pokožce a zarůstajících chloupků. Zkuste laserovou epilaci!

více info

Dětská obezita na vzestupu: Jak upravit jídelníček a nastavit pravidelný režim?

Domácí izolace, nedostatek pohybu a zajídání stresu a nudy jídlem. V České republice přibývá dětí s nadváhou a obezitou raketovým tempem. Jak můžete dětem boj s nezdravým životním stylem ulehčit?

více info

Onemocnění štítné žlázy u dětí. Jaké má projevy a jak se léčí?

Potíže se štítnou žlázou se projevují poruchou růstu, opožděným vývojem nebo třeba poruchou puberty. Velmi důležitá je proto včasná diagnóza. Jak je odhalit?

více info

Komplexní péče o vaše děti pod jednou střechou, bez čekání a hrazená pojišťovnou!

Dětská kardiologie, alergologie a imunologie, pediatrie a dermatologie. V nově otevřené klinice MAPO care najdete profesionální komplexní péči o zdraví vašich dětí.

více info

Alergie se může projevit i u kojenců. Je potřeba ji včas odhalit

Alergie se může projevit kdykoliv a nevyhýbá se ani dětem. Pyly, plísně, srst zvířat, potraviny nebo hmyzí bodnutí jsou běžnou součástí našeho okolí. Zdravý člověk zvládne kontakt s těmito látkami bez úhony.

více info

Návrat do lavic. Pět tipů, jak posílit imunitu dětí!

Léto se blíží ke konci a s prvním zářím se děti vrátí do školek a škol. Dětské kolektivy i změna režimu můžeme být náporem pro jejich organismus. Přečtěte si pět tipů, jak posílit jejich imunitu.

více info
Sídlo
Jak se k nám dostanete?

Kliniku MAPO care najdete
v budově Lighthouse Towers
v Praze–Holešovicích

Autem do ulice Jankovcova
s možností parkování za budovou Lighthouse Towers

Tramvají linkou 1, 6, 14 a 25 – zastávka Maniny

Metrem – V blízkosti kliniky se nacházejí tři stanice metra: Vltavská, Nádraží Holešovice a Palmovka. Od metra se svezte tramvají číslo 1, 6, 14 a 25 - zastávka – Maniny.